KKK

Kui kaua on soovitatav Epic programmi järgi toituda?

Kuna meie programmi näol on tegemist optimaalse toitumisviisi, mitte eri- või ravidieediga, võib seda järgida täpselt nii kaua, kuni soovi on. Isegi siis, kui soovkaal on saavutatud, võib meie programmi järgi rahulikult edasi toituda. See aitab kaasa optimaalse füüsilise vormi saavutamisele ja säilitamisele ning tagab selle, et kaotatud kilod enam tagasi ei tuleks. 

Kas ma peaksin konsulteerima arstiga enne, kui alustan Epic programmi järgi toitumist?

Spetsialistidega konsulteerimine on alati hea mõte, nii et kui kahtled milleski, on hea eelnevalt arstiga nõu pidada. Üldiselt pole aga Epic programmi näol tegemist dieediga, vaid normaalse toitumise programmiga. Seetõttu on ka inimese jaoks, kes ei põe kroonilist haigust, meie toitumisprogramm absoluutselt ohutu.

Ma olen allergiline teatud toiduaine suhtes. Kas allergiat tekitava toiduaine on võimalik minu menüüst välistada?

Jah, kindlasti. Epic Foods kliendina on teil võimalus oma kliendikontol ära märkida allergeenid, mida soovite oma menüüst välistada. 

Kas Epic programmi järgi toitumine sobib ka kaalulangetamise jaoks?

Jah, kindlasti! Epic Foods programm pakub parimat, optimeeritud viisi kehakaalu langetamiseks. Seda järgides sööte maitsvat ja mitmekülgset toitu, kuid kogustes, mis soodustavad kehakaalu langust. Kui olete lisaks ka füüsiliselt aktiivne, on teile garanteeritud nii kaalulangus kui hea meeleolu .

Kui kiiresti ja kui palju ma võtan kaalust alla Epic toite süües?

See sõltub eelkõige sellest, kui suure energiadefitsiidi te päeva jooksul saavutate. Mida suurem on päevane aktiivsuse tase, seda suurem on ka energiadefitsiit, mille kompenseerimiseks hakatakse kasutama kehasse talletatud rasva. Seniajani on kõige kiirem kaalukaotus olnud 10 kg ühe kuu jooksul. Kõige optimaalsemaks kaalulangetamise tempoks loetakse aga 1 kg nädalas, samas võib madala aktiivsuse korral postiivseks tulemuseks lugeda ka 200 g kehakaalu langust nädalas. Oma päevase energiavajaduse saate välja arvutada näiteks siin: https://tap.nutridata.ee/et/kalkulaatorid 

Kas lisaks Epic programmi järgi toitumisele on kohustuslik ka sportimine ja kehaline aktiivsus?

Ei, see ei ole kohustuslik, kuid kindlasti on see soovituslik. Liikumine aktiveerib teie ainevahetust ja te kulutate rohkem energiat, mis omakorda aitab kaasa kaalulangusele. Samas aitab Epic toitumisprogrammi järgimine kaalu langetada ka ilma sportliku aktiivsuseta.

Kas annate täiendavat nõu, kui soovin Epic menüüd kasutada koos treeningkavaga?

Kindlasti! Epic meeskond koosneb oma ala spetsialistidest. Võta meiega ühendust!

Ma olen firmaomanik ja otsin võimalust oma töötajate toitlustamiseks. Kas pakute erilahendusi ka ettevõtetele?

Kindlasti! Teeme koostööd mitmete ettevõtetega ja toitlustame ka koosolekuid ja üritusi. Võtke meiega ühendust ja leiame teile sobiva lahenduse: hello@epicfoods.ee.

Mitmeks päevaks on mõeldud üks pakett?

Üks pakett on tavaliselt mõeldud üheks päevaks. Samas võib näiteks XS-paketti tarbides ühe toidukorra valmistada ise või süüa see mujal.

Kas ma võin õhtusöögiks tarbida süsivesikute-rikast toitu?

Võite, kui soovite aeglasemalt kaalu langetada. Kiirema kaalulanguse jaoks tuleks eelistada valgurohket õhtusööki.

Kui tihti muutub Epic'u menüü?

Meie menüü on erinev iga päev ja vaheldub iga nädal.

Kui ma ei söö teatud toitu, kas seda on võmalik minu menüüst välja jätta või asendada?

Jah, lihtsalt andke meile sellest teada.

Kas kaalu võib kaotada ainult sportimise abil?

Selleks, et spordi abil kaalu langetada, on vaja ka õigesti toituda. Teie organismis peab olema piisavalt vajalikke toitaineid ja teil peab olema jõudu.

Kas toitumine on oluline sportlike eesmärkide saavutamisel?

Tervislik toitumine on oluline osa tervislikust eluviisist, sõltumata sellest, millist eesmärki te soovite saavutada: kõhnumine, lihastoonuse tõstmine, jm. Vastavalt eesmärgile peaks varieeruma ka teie menüü, kuid toidu osa soovitud tulemuse saavutamisel võib isegi olla kuni 70%.

Kas Epic paketid sobivad ka sportlastele?

Jah, sportlastele soovitame Epic XL paketti, kus on 7 toidukorda ja mis sisaldab 2400 kcal.

Kas te töötate ka nädalavahetustel?

Jah, töötame. Seda, kas te soovite või ei soovi oma paketti kasutada ka nädalavahetustel, saate määrata oma Epic kalendris.

Kuidas ma saan tühistada oma tellimuse?

Teil on võimalik tellimust tühistada oma Epic konto alt või telefoni teel 24 tundi enne tarneaega.

Mis kellaajal ma oma tellimuse kätte saan?

Tellimused toimetatakse kätte hommikuti kl 7-11 vahel, täpse kohaletoimetamisaja saate tellimustele määrata oma Epic kalendris. Kohaletoimetamise aeg võib varieeruda +/- 15 min.