Tellimine

daniel.novikov@epicfoods.com

Blogi
/ Blogi
Mida teha, kui toit on väga maitsev ja te ei suuda lõpetada söömist?
7 Detsember 2018
Et mõista ülesöömise põhjusi, tuleks esialgu endale teadvustada, millal tekib tahtmine süüa rohkem kui vaja. Võib-olla on see siis, kui olete kurb või just lõbus või kui lihtsalt märkate nähtaval kohal lemmiktoitu. Kui provotseerivad asjaolud on välja sel
Õige toit õhtusöögiks
20 November 2018
Õhtusöök koosneb 20% päevasest kalorinormist. Näiteks standartse 1200 kcal päevas, peab õhtusöögi jaoks jääma 240 kcal, max 340-360. Valgud ja aeglased süsivesikud on aluseks menüü koostamisel.
Hommikusöögi roll õige toitumise ja kaalu langetamise juures
9 November 2018
On inimesi, kelle hommik algab traditsiooniliselt kohviga, harvemal juhul võib sellele lisanduda mingisugune võileib või juustuviil. Mõned inimesed eelistavad üldsegi hommikusöök vahele jätta, tuues ettekäändeks, et neil ei ole selleks aega või puudub söö
Kahjulikud ja kasutud toiduained hommikusöögiks
2 November 2018
Tervislik eluviis ei ole ainult sportimine, keeldumine kahjulikest harjumustest, vaid see on ka meie toitumine.
Kas võib sportida kohe pärast söömist?
22 Oktoober 2018
Fitnessi treenerid on ühel arvamusel, et pärast söömist ei tohiks kohe sportida. Iga toiduaine omastamine võtab aega.
TOITUMINE JA SPORT
15 Oktoober 2018
Sport mõjub meie organismile ja tervisele äärmiselt kosutavalt. Jõud, osavus, vastupidavus, sihvakus ja isegi liigutuste nõtkus - just tänu spordile omandab inimese keha neid kauneid omadusi. Ka igapäevaelus saate end kindlamalt, tugevamalt ja töövõimelis
Millest alustada õiget toitumist
5 Oktoober 2018
Puuduvad erilised saladused selle kohta, kuidas minna üle õigele toitumisele. Kõige tähtsam - tervislik toit ei nõua rahalisi lisakulutusi, mis mõjutaksid teie pere eelarvet. Tervisliku toitumise toiduained ei tohiks olla väga kallid - piisab sellest, kui
Tervisliku toitumise põhimõtted
30 September 2018
Õige toitumise süsteem on alus, millel rajaneb organismi üldine tervislik seisund, suurepärane meeleolu ja väline võlu. Viimast ei asenda ükski kosmeetika. Kui järgida õige toitumise elementaarseid reegleid, siis suurem hulk haigusi jääb põdemata ning rei
Millest alustada õiget toitumist
28 September 2018
Puuduvad erilised saladused selle kohta, kuidas minna üle õigele toitumisele. Kõige tähtsam - tervislik toit ei nõua rahalisi lisakulutusi, mis mõjutaksid teie pere eelarvet. Tervisliku toitumise toiduained ei tohiks olla väga kallid - piisab sellest, kui
Anname rõõmuga teada, et Danfare OÜ teeb nüüd koostööd Soome firmaga Epic Foods
25 September 2018
Koos Epiciga saab Danfare uusi värskeid retsepte, mis on Helsingi linnastus juba tunnustust leidnud.
Tervisliku menüü põhimõtted
23 September 2018
Õige toitumise organiseerimine on üsna kaasakiskuv ja kasulik tegevus, millest võib kujuneda tõeline hobi. Samal ajal on see omapärane teadus, millel on omad kindlad reeglid.
Toiduained, mida ei tohi leiduda teie menüüs: unustage need otsekohe
20 September 2018
Sel korral toome välja Maailma Terviseorganisatsiooni nõuanded. Need toiduained on tunnistatud kui kõige kahjulikumad tervisele ja figuurile:
Kaalust võib alla võtta ka siis, kui toituda õigesti!
16 September 2018
Niisiis, otsus minna üle tervislikule toidule on vastu võetud. Siiski ei tasu ennast kohe raamidesse suruda. See ei ole järjekordne dieet, vaid uus eluviis, milles on oma koht ka sööginaudingul.
Mida osta septembris?
11 September 2018
Koostasime ülevaate neljast kõige mõnusamast hooajasaadusest, mida kindlasti tasub septembris toidukorvi lisada. Tasub meelde jätta!
5 väärt nõuannet, kuidas sügisel õigesti toituda
9 September 2018
Suvi on möödas ja käes on jahedam üleminekuaeg, mil nõrgendatud immuunsust võivad tabada külmetus ja nakkushaigused. Immunsüsteemi aitab tugevdada ning külmetuste vastu võidelda õigesti tasakaalustatud sügisene toitumine.
Toit masenduse vastu: 10 toiduainet, mis tõstavad tuju
5 Detsember 2017
Sügis ja talv on kahtlemata kaunid aastaajad. Kahjuks aga just nendel kuudel algab enamik inimestel masendus ja depressioon. On olemas ka list toiduaineid, mis aitavad halvast tujust jagu saada.
Kuidas lõpetada sügismasenduse leevendamist söögiga?
1 Detsember 2017
Sügisväsimuse ja tülpimuse periood läheb järk-järgult üle talvestressiks. Ainus soov on teha endale teed ja süüa selle kõrvale midagi magusat. Kuidas aga loobuda sellisest viisist leevendada sügismasendust?
Rasvased toiduained, mis tegelikult aitavad kaalulangusele kaasa
27 November 2017
Kas teadsite, et on olemas rasvased toiduained, mis aitavad vabaneda lisakilodest? Just seetõttu tuleks neid lisada oma toidukordadesse.
5 toidu kombinatsiooni, mis aitavad teil kaalust alla võtta
18 November 2017
Kui eelmisel nädalal rääkisime, milliseid toiduaineid ei tohi kaalu langetamisel koos tarbida, siis täna räägime vastupidisest olukorrast -- milliseid toiduaineid tuleks paralleelselt süüa, et vabaneda lisakilodest ja keha korrastada.
Erinevate toiduainete kooslus, mis ei mõju kaalu langetamisele hästi
14 November 2017
On olemas kindel toiduainete loetelu, mis kombinatsioonis teiste toiduainetega mõjuvad tervisele halvasti. Milliste toiduainete kombinatsioonid on ebatervislikud ja takistavad kaalu langetamist?