Tellimine

daniel.novikov@epicfoods.com

Blogi
/ Blogi
/ Kui palju aega me köögis veedame?
Kui palju aega me köögis veedame?
Avaldatud 3 Oktoober 2017

Kui palju aega me köögis veedame?

Mäletate vana anekdooti?

Naine: Tule suppi sööma.

Mees: Millest on supp tehtud?

Naine: Viimasest jõust, kallis!

 

Tõsi, oma elus kulutame palju aega selleks, et rõõmustada ennast ja lähedasi maitsvate roogadega.

Hiljuti võtsid teadlased kokku, et inimene veedab üle 2 aasta oma elust (või u kaks tundi päevas) valmistades erinevaid roogasid. Seejuures, et kõike seda süüa kulub keskmisel inimesel u 3,66 aastat (47 min ööpäevas). Puhkepäevadel võib see aeg veidi pikeneda, eriti kui võtate vastu külalisi.

Lisaks sellele, et koristada laud ja pesta nõusid kulub teil 50 minutit. Et korrastada köök kulub veel 25 minutit. Pakkida endale tööle või lapsele kooli kaasa söök - pool tundi. Uuringus võttis osa 3000 naisi ja mehi Suurbrittaniast. Kusjuures viimased veedavad tänapäeval sama palju aega köögis, kui õrnema soo esindajad.

Kõik need arvud tunduvad ebareaalsed, kuid arvutage ise: te lähete poodi sisseoste tegema, otsite sobivaid retsepte, seisate pliidi ees... Kui palju isiklikku aega kulub järjekorras seismisele.

Mida teha?

Kahjuks ei ole inimesed veel õppinud toiduta hakkama saada. Muidugi, et tervist hoida ja meeldivat välimust säilitada on vaja õigesti toituda. Selleks aga on vaja palju aega, et poes käia, toitu valida ja seda valmistada. Et kõike seda vältida ja enda aeg kasulikult veeta, selleks tellige juba valmis toidupakette. Pakume erinevaid matsva ja kasuliku toitumise näiteid erineva kaloraažiga (S paketid - 1200 kalorit, M paketid - 1600 kalorit, L paketid - 2000 kalorit ja XL paketid - 2400 kalorit).

Kujutage ette, et iga päev tekib teil kaks tundi lisa vaba aega! Meie abiga ei pea te enam pliidi ees seisma. Kasutage seda aega enda jaoks, mitte toidu valmistamise peale. Danfare meeskond aga kannab hoolt teie tervisliku toitumise eest!

Eelmine blogi Järgmine blogi